Wat een ervaring voor het Regioteam Midden-Nederland tijdens de Eneco Tour! In een sterk internationaal deelnemersveld kregen onze rensters de kans om zich te meten met de top van het vrouwenwielrennen.
Voor RC Jan van Arckel kwamen Mirthe Boneschansker, Bloeme Kalis en Sveva Klok aan de start. Zij kregen gezelschap van rensters van De Volharding: Lieke van Weereld, Quinty van Klink en Kristy Ton. Samen vormden zij één team, waarin samenwerken, elkaar helpen en samen leren centraal stonden. Ook de samenwerking met de ploegleiding van De Volharding was belangrijk om deze deelname tot een gezamenlijke ervaring te maken.
De Eneco Tour vroeg veel van de rensters, met snelle etappes en een zware finale op de VAM-berg. Sveva Klok liet zich gedurende de ronde zien en sloot de wedstrijd af met een achtste plaats in het eindklassement. Ook Mirthe en Bloeme hebben hun bijdrage geleverd aan dit avontuur. Voor alle rensters was het een waardevolle ervaring op een niveau waarop iedere wedstrijdsituatie weer nieuwe lessen oplevert.
Een groot dankjewel aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt: onze begeleiders en de ploegleiding van De Volharding voor de inzet, samenwerking en ondersteuning. En in het bijzonder aan onze sponsoren. Dankzij jullie steun kunnen we onze rensters dit soort kansen bieden en hen ervaring laten opdoen op een internationaal podium. Dat betekent veel voor de ontwikkeling van onze rensters én voor de toekomst van het vrouwenwielrennen.

